Ужгородка

Новини Закарпаття

Поки Україна не розбереться з історією здачі Криму і Донбасу, вона не зможе рухатися вперед, – Ступак

Поки військова прокуратура не розбереться з історією здачі Криму і Донбасу, Україна не зможе рухатися вперед у вирішенні конфлікту.

Таку думку висловив консультант комітету ВРУ з питань нацбезпеки Іван Ступак в ефірі телеканалу НАШ.

“Гріш ціна всіма договорам, які укладає Україна з Російською Федерацією. Вони нічого не варті, абсолютно нічого. Я вже не буду говорити про папери, вартості. Правильно говорили, що якби військова прокуратура, звичайна прокуратура або будь-яка інша розслідувала б матеріали, підстави, чому сталася здача, чому здали Крим, Донбас, то розкрилося б настільки багато політичних шаф зі скелетами, що багато політичних сил припинили б своє існування прямо зараз. На жаль, це зараз не робиться, не розкривається”, – сказав Ступак.

Також він зазначив, що без знання історії здачі Криму і Донбасу неможливо рухатися в цьому напрямку.

“А без історії здачі Криму і Донбасу нам важко обговорювати Мінськ, Мінськ-2, Мінськ-3, а як далі. Тобто ми не знаємо, що сталося в минулому, як обговорювати, що робити далі?”, – підсумував він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору