Ужгородка

Новини Закарпаття

Чаплига: Зеленський планує дострокові вибори та вирішив почати з легітимізації у США

Президент України Володимир Зеленський планує дострокові вибори та вирішив почати з легітимізації у Сполучених Штатах Америки.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політичний експерт, правозахисник Михайло Чаплига.

“Зеленський не оголосив про дострокові президентські вибори, тому що візит в США перенесли і пройшов він не так, як хотілося б. Цілковито по-іншому бачив старт своєї передвиборчої кампанії Зеленський. Тобто він мав би вийти разом з Байденом, показати ярлик на княжіння, далі отримує карт-бланш і понеслась, але вийшло інакше”, – розповів Чаплига.

Також він додав, що Зеленському потрібно вирішити дилему з Дмитром Разумковим, тобто йому потрібно перетворити дострокові вибори себе в референдум.

“У Зеленського вийшло створити картинку для старту передвиборчої кампанії. Коли питають мене чи був успішним візит Зеленського до Вашингтону, то я кажу, що з точки зору Зеленського, так. Він показав для своєї аудиторії свою легітимність, з точки зору держави та країни, то це нуль”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору