Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Зеленський може зустрітися з Путіним в Москві, або навіть в Криму

Президент України Володимир Зеленський може зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним в Москві чи навіть в Криму.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Якщо раніше Зеленський ще обирав, де можна зустрічатися з Путіним, то подивимось чим закінчиться, зустріч може бути в Москві або навіть в Криму. В Білорусі зустрічатись принизливо, після того, як українська влада на дипломатичному рівні зробила з Білорусією”, – сказав політик.

Також він додав, що результату від Кримської платформи немає.

“Було зрозуміло, що це (Кримська платформа, – ред.) абсолютно мертве дитя. Це не допомогло ще жодній країні і більш того такі формати, крім того, що була витрачена шалена кількість грошей наших платників податків, але результату немає. Процес був, картинка була, 46 представників країн приїхало і що далі?”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору