Ужгородка

Новини Закарпаття

За зняття Разумкова можуть знайти голоси, – нардеп Урбанський

За зняття Дмитра Разумкова з поста спікера Верховної Ради можуть знайти голоси. 

Про це розповів народний депутат від “За майбутнє” Анатолій Урбанський в ефірі телеканалу НАШ.

“Дійсно, є деякі непорозуміння між головою Верховної Ради та Офісом президента. Але це нормально, не може бути прям 100% об’єднання навколо проблем. Є деякі речі, які не йдуть в правовому полі те, що потрібно від ВР. Спікер парламенту, в першу чергу, повинен дотримуватися як законів України, так і регламенту Ради. В цих моментах є непорозуміння між ОП і главою Ради”, – сказав нардеп.

Також політик зазначив, що на зняття Дмитра Разумкова з поста глави Верховної Ради в залі парламенту можуть знайтися голоси. 

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору