Ужгородка

Новини Закарпаття

Я не вірю в зустріч Зеленського з Путіним, бо вона не потрібна Зеленському, – Марунич

Експерт з енергетичних питань Дмитро Марунич заявив, що навряд чи у найближчий час відбудеться зустріч президентів України та Росії – Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Про це він розповів у прямому ефірі телеканалу НАШ.

За його словами, Зеленський має зупинити своє “контрпродуктивному мовну активність”.

“Я не сильно вірю у зустріч Зеленського й Путіна, бо вона не потрібна Зеленському перш за все.. “Північний потік-2” сто відсотків запрацює, питання лише в тому, яка буде навантаженість. Якщо вона буде на рівні хоча б 50%, то в цьому сценарії може українську систему поставити на межу функціонування”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору