Ужгородка

Новини Закарпаття

Бузаров: Більшість українців на окупованому Донбасі за Україну

Більшість українців, які знаходяться на непідконтрольній частині Донбасу підтримують Україну як державу.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу член ініціативної групи Донбас-Донбас, політолог-міжнародник Андрій Бузаров.

“По факту до повноцінного виконання Мінських угод справа ніколи не доходила. Коли зрив відбувався, то росіяни говорили, що Україна обстріляла, а ми говоримо, що це Росія обстріляла. Так відбувалося, тому що політикам і в Росії, і в Україні це було вигідно, вони використовують ситуацію на Донбасі у своїх особистих цілях”, – розповів Бузаров.

Також він додав, що українці на Донбасі підтримують Україну.

“Більша частина українців, які живуть на окупованій, не підконтрольній частині Донецька, люди, які живуть на Донбасі, вони за Україну і ніхто мене в цьому не переконає. Вони за державу Україну, але точно не за тих політиків, які представляють державу зараз”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору