Ужгородка

Новини Закарпаття

Герус: До травня побутових споживачів не чекає зміна ціни на газ

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Андрій Герус заявив, що українцям не варто чекати змінення ціни на газ взимку.

Про це він повідомив у кулуарах парламенту телеканалу НАШ.

“Різниця цього року від минулих років буде в тому, що у нас не буде ніяких зимових стрибків у ціні. Тобто є ціна зафіксована до травня наступного року й нічого нового українських споживачів з точки зору ціни газу не чекає. Ця ціна газу, яка є місячною, про це іноді говорять, але споживачі її не платять. Споживачі в Україні користуються річним контрактом – це зафіксована ціна газу до травня наступного року. Ніяких неприємних сюрпризів українським споживачам не слід чекати”, – розповів нардеп.

За його словами, вартість транспортування газу по Україні також не змінюється.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору