Ужгородка

Новини Закарпаття

Новинський: Лукавство та лавірування навколо Мінських угод ні до чого доброго не приведуть

Лукаві методи лавірування навколо виконання Мінських угод та імітація мирного процесу на Донбасі ні до чого доброго не призведуть.

Таку думку висловив з кулуарів Верховної Ради позафракційний народний депутат Вадим Новинський.

“Щодо законопроекту про особливості державної політики в період перехідного правосуддя, якщо цей законопроект буде прийнятий і буде підписаний президентом, то він повністю перекреслює можливість вирішення миру і навіть примарну можливість реінтеграції територій, які є зараз непідконтрольними. Це дуже шкідливий закон, який суперечить Конституції і повстю перекреслює Мінські угоди. Тоді краще заявити прямо, що вони не хочуть виконувати Мінські угоди. Але ці лукаві методи лавірування і знову ж таки перехід в імітацію мирного процесу ні до чого хорошого не приведуть”, – розповів Новинський.

Також він додав, що зустріч президентів України та Росії могла б бути серйозним поштовхом для того, щоб мирний процес перейшов з фази імітації в реальну плоскість.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору