Ужгородка

Новини Закарпаття

Янченко: Чекаємо на поступки з боку Росії, без цього складно вирішити конфлікт на Донбасі

Україна чекає на поступки з боку Росії, тому що без готовності РФ врегулювати конфлікт на Донбасі, це буде складно вирішити.

Таку думку висловила у кулуарах парламенту телеканалу НАШ народний депутат від фракції “Слуга народу” Галина Янченко.

“На сьогодні чекаємо якихось аналогічних поступок Російської Федерації. Ми всі прекрасно розуміємо, що без поступок і без готовності врегульовувати конфлікт з боку Росії його буде складно вирішити, але здавати національні інтереси України ми теж не будемо”, – зазначила нардеп.

Також вона додала, що “Північний потік-2” – це інструмент шантажу Росії України.

“Україна вважає, що “Північний потік-2″ – це не лише економічний інструмент Росії, це фактично інструмент шантажу. Ми розуміємо, що таким чином Росія може взагалі прикрутити трубу як вони робили це, коли відбувалося газове загострення з постачанням до Європи, і просто шантажувати Україну, розпочати тут якісь повномасштабні дії”, – розповіла вона.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору