Ужгородка

Новини Закарпаття

Грановський про зону вільної торгівлі зі США: Їх економіка може знищити нашу

Економіка Сполучених Штатів Америки може знищити економіку Україну, якщо ми створимо з США зону вільної торгівлі.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого генеральний продюсер телеканалу “НАШ” Володимир Грановський.

“Зона вільної торгівлі, коли перша економіка світу, ну вже друга після Китаю, підписує з маленькою Україною, то це означає, що та економіка знесе Україну, тому ніяких грошей ніхто не заробить.  Зона вільної торгівлі може знищити економіку країни”, – сказав Грановський.

Також він додав, що Україні потрібно закінчити війну і тоді прийдуть гроші.

“Кулеба сказав, щоб воювати, потрібні гроші. Він себе чує, що він сказав? Він поставив війну в пріоритет, а гроші як засіб війни. Якщо міністр іноземних справ говорить, що нам потрібні гроші для того, щоб воювати, то я вам кажу, що є проблема у нас в країні. Він повинен був сказати навпаки, що нам потрібно закінчити війну, щоб прийшли гроші”, – розповів він.

Зазначимо, що глава МЗС Дмитро Кулеба повідомив, що Україна пропонує США створити зону вільної торгівлі.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору