Ужгородка

Новини Закарпаття

Зустріч потрібна Зеленському перш за все, не для Путіна, йому не принципово, – політолог

Зустріч президентів Росії і України перш за все потрібна Володимиру Зеленському, бо для Володимира Путіна вона не принципова.

Таку думку висловив член ініціативної групи Донбас-Донбас, політолог-міжнародник Андрій Бузаров в ефірі телеканалу НАШ.

“Я думаю, ця зустріч потрібна для Зеленського перш за все, а не для Путіна. Для Путіна не принципово. З Байденом переговоривши, Путін вже для себе стратегічні питання вирішив. На сьогоднішній день створено формат між Росією і США стратегічної комунікації стратегічного партнерства. І результатами цього формату ми бачимо певний консенсус щодо Афганістану, питань близького сходу. Не виключено, що буде розуміння і по східній Європі, і Україні”, – сказав Бузаров.

Також політолог зазначив, що команда президента Зеленського не дуже хоче використати шанс, який зараз з’явився, для стабілізації ситуації на сході України.

“Очевидно, що є порозуміння між Байденом і Путіним з приводу і мінських угод, перш за все, важливі для нас. Я теж належу до тієї 70% групи людей, які хочуть миру. Зрозуміло, що ми повинні виробити умови. Але чи хоче Зеленський? Чи відноситься він до цих 70%? Я думаю, його команда відноситься до тих 30%, які не дуже хочуть використати шанс, який зараз з’явився, для стабілізації ситуації на Донбасі”, – підсумував він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору