Ужгородка

Новини Закарпаття

Грановський: Зеленський випускає головну ланку комунікації – зустріч із Путіним

Президент України Володимир Зеленський випускає головну ланку комунікації – це спілкування з російським президентом Володимиром Путіним, Україні необхідно вступити в цей діалог.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого генеральний продюсер телеканалу “НАШ” Володимир Грановський.

“Питання, які сьогодні хвилюють Україну, знаходяться на стику інтересів Росії, Європейського Союзу та США. Оскільки і Європейський Союз, і США підтримують діалог з Російською Федерацією, а саме з президентом Путіним, то неминуче у нас виходить у цій комунікації є один провал. Президент України також спілкується з ЄС та США, але не спілкується з президентом РФ – це відсутній елемент схеми і це розірване коло комунікації. Україні потрібно вступити в цей діалог, але цьому заважає ряд певних речей, зокрема порядок денний, який ніяк не може бути узгоджений та вихідні дані”, – зазначив Грановський.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору