Ужгородка

Новини Закарпаття

Команда Зеленського повинна перестати займатися декларативним патріотизмом, – Грановський

Команда президента України Володимира Зеленського повинна набратися сміливості та перестати займатися декларативним патріотизмом.

Таку думку висловив генеральний продюсер телеканалу НАШ Володимир Грановський.

“Якщо зараз команда Зеленського набереться сміливості та перестане займатися декларативним патріотизмом, тому що патріотизм повинен приносити результат, а не мати красиву міну. ​​Нині ОП вибрав позицію декларації патріотизму, але ця позиція не веде ні до якого результату”, – наголосив Грановський.

Крім цього, він зазначив, що у виконанні мінських угод немає нічого такого, тому Україні варто почати їх виконувати.

“Але ми це бачили по поїздці до Франції, коли Макрон відмовився виступати на спільній прес-конференції. На спільній прес-конференції в Берліні Меркель прямо заявила, що потрібно виконувати мінські угоди. В них немає нічого страшного. Так, вони припускають автономію, але немає іншого варіанту”, – додав генпродюсер телеканалу НАШ.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору