Ужгородка

Новини Закарпаття

Для України в будь-якому випадку вигідне закінчення війни на Донбасі, – нардеп Устенко

Для України в будь-якому випадку вигідне закінчення війни на Донбасі. Тліючий конфлікт все одно “знайде своє закінчення”.

Про це розповів народний депутат від “Слуги народу” Олексій Устенко в ефірі телеканалу НАШ.

“Я прекрасно розумію, що з 2014 року у нас є війна, що загострюється, яка періодично переходь то в активну фазу, то в пасивну, як зараз, коли гинуть менше людей, ніж загинуло, припустимо, у 2015 році. Безумовно, війну на Донбасі треба закінчувати, тому що тліючий конфлікт в будь-якому випадку знайде своє закінчення. Але чому це для нас невигідно? Для нас як раз-таки вигідно закінчення війни. Уявіть, що ми станемо парламентом, який об’єднає країну, поверне територію, і президент стане президентом, який поверне наш Донецьк і Луганськ”, – сказав політик, відповідаючи на питання про те, чи спеціально береться тема Криму на порядок денний, щоб не обговорювати Донбас.

Також нардеп зазначив, що питання Криму в Україні вирішує президент і МЗС.

“Чому не підійматися питання Криму – це питання МЗС, президента. У нас міжнародна політика це, в першу чергу, прерогатива не парламенту, а президента і міністра закордонних справ”, – підсумував політик.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору