Ужгородка

Новини Закарпаття

Люди Донбасу з нетерпінням чекають зустрічі Зеленського з Путіним, – нардеп Мороз

Люди, які проживають на території окупованої частини Донбасу, з нетерпінням чекають зустрічі президента України Володимира Зеленського з його російським колегою Володимиром Путіним.

Про це розповів народний депутат від “ОПЗЖ” Володимир Мороз в ефірі телеканалу НАШ.

“Зустрічі двох президентів ми з нетерпінням чекаємо. Ми – це особливо люди з Донбасу. Мій 59 округ, звідки я родом, це Мар’їнка, Красногорівка. Це лінія зіткнення. І там, де люди проголосували 70% за нашого президента Зеленського, він же тоді сказав: “Я готовий зустрічатися з усіма, хто б там не був”. Люди, щоб зупинили війну, у своїй більшості проголосували за Зеленського. Сьогодні ситуація не змінюється”, – сказав політик.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору