Ужгородка

Новини Закарпаття

Устенко: Ми не можемо не підіймати питання про анексію Криму на зустрічі Зеленського з Путіним

На зустрічі президента України Володимира Зеленського та російського президента Володимира Путіна не можна не підіймати питання про анексію Криму, тому що з 2014 року це питання глобально не обговорювалося, крім “Кримської платформи”.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу народний депутат від “Слуги народу” Олексій Устенко.

“Крим – це наша територія і територія, яку незаконно у нас анексували, то як ми можемо це питання не підіймати на зустрічі Зеленського та Путіна. Для РФ безумовно найкращим продовження закінчення війни на Донбасі, щоб Україна сказала, що ми відмовляємо від будь-яких претензій з приводу Криму. Ми не можемо відмовлятися від нашої території, це не логічно. Точно так само нам завтра скаже Закарпаття, що у них угорські паспорти і вони хочуть перейти до Угорщини чи будь-який інший регіон так скаже.  Питання Криму повинно підійматися”, – сказав нардеп.

Також він додав, що фактично з 2014 року до “Кримської платформи” тема Криму глобально не обговорювали, про неї не загадувати, окрім як у Верховній Раді.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору