Ужгородка

Новини Закарпаття

Якщо Зеленський розпустить Раду, зможе переобратись на другий термін, – Піскун

Якщо президент України Володимир Зеленський на формальних підставах розпустить Верховну Раду, то зможе переобратись на другий термін.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-генпрокурор України Святослав Піскун.

“Мені здається, якщо президент дійсно на формальних підставах розпустить Верховну Раду, то він тоді буде мати можливість переобратися на другий термін. Він скаже, що це були бандити, він їх вигнав, бо вони таке наробили, скаже, що він боровся з ними як міг, але вони надавали йому працювати. Зеленському головне це другий строк, а там можна й три роки просидіти”, – сказав Піскун. 

Також він додав, що розмови про олігархів ведуться для того, щоб створити напружену обстановку в країні.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору