Ужгородка

Новини Закарпаття

Закон про амністію і припинення вогню: Піскун назвав кроки, за якими повинні домовлятися Зеленський і Путін

Президент України Володимир Зеленський повинен домовлятися зі своїм російським колегою Володимиром Путіним щодо припинення пострілів на сході України для досягнення миру. 

Про це розповів екс-генеральний прокурор України Святослав Піскун в ефірі телеканалу НАШ. 

“Перший крок, на мій погляд, це зупинення всіх пострілів. Можемо ми цього досягти? Можемо. Другий крок: для того, щоб цих пострілів більше не було, треба прийняти закон про амністію. Тоді половина з тих, хто тримає сьогодні зброю, її покладе і більше не візьме. Це і є елемент амністії”, – наголосив Піскун.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору