Ужгородка

Новини Закарпаття

Куликов: Колись Зеленський сам подзвонив Путіну, і це дало результат

У 2019 році президент України Володимир Зеленський сам подзвонив своєму російському колезі Володимиру Путіну, і це дало результат.

Таку думку висловив екс-керівник бюро Інтерполу України Кирило Куликов в ефірі телеканалу НАШ.

“Будь-яка дорога починається з першого кроку. Щоб почати переговори, треба зробити перший крок. Колись у Зеленського, два роки тому, це вийшло. Коли він перший зняв трубку телефона і подзвонив Путіну, і почав з ним говорити. Це дало результат? Дало”, – зазначив Куликов.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору