Ужгородка

Новини Закарпаття

Герман: Україні чітко і ясно повторили, що питання її вступу в НАТО поки не стоїть

Народний депутат України V, VI скликань Анна Герман заявила, що Україні чітко і ясно повторили в усіх світових центрах, що наразі питання про вступ України до НАТО не стоїть. Екс-нардеп назвала це “дешевим піаром”.

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу НАШ.

Темою розмови став третій Молитовний сніданок у Києві.

За її словами, у всіх країнах на Молитовному сніданку присутній президент, крім України.

“Це не правда, що є представники тільки однієї партії. Були не лише американські конгресмени, є парламентарі зі Швейцарії, з Німеччини, з інших країн. Це представницький захід, був дуже високий рівень. Треба багато працювати, щоб робити це коло все більш ширшим, таким яке справді об’єднує людей, у різних напрямках”, – розповіла вона.

Також зайшла розмова про те, що Рада на позачерговому засіданні буде просити у США статус основного союзника поза НАТО.

“Це абсолютно дешевий піар дешевих піарників. Україні чітко і ясно повторили в усіх світових центрах, що наразі питання про вступ України до НАТО не стоїть. Все решта – дешевий піар”, – додала Герман.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору