Ужгородка

Новини Закарпаття

В італійському підручнику з географії Україну назвали частиною “російського регіону”

В італійському підручнику з географії знайшли інформацію про Україну, зокрема країну називають частиною “російського регіону”.

Посольство України в Італії вже звернулося до Міністерства освіти країни з закликом виправити інформацію.

Так, у підручнику для учнів середньої школи “Namaskar.Benvenuti nel mondo della geografia” авторства Альберто Фре є інформація про так званий “російський регіон”, до складу якого, на думку авторів книжки, входять Україна, Білорусь, Молдова та країни Балтії.

Анексований Крим на карті показаний українською територією, однак населення півострова порахували як населення Росії.

“Особливий захват викликає опис того, що сталося в Криму у 2014-му: пройшов референдум і 97% “вибрали РФ, але ЄС і інші країни не визнали цього рішення”. Ані слова про анексію, ані слова про військове вторгнення”, – написала уродженка України Тетяна Безрученко, яка перша помітила неправдиву інформацію.

У Посольстві України в Італії відреагували на “спотворену інформацію щодо України та замовчування фактів російської агресії проти нашої держави”. Дипломати направили офіційне звернення до Міносвіти Італії, Асоціації італійських видавців та до видавництва підручника Альберто Фре.

Посольство закликає виправити неправдиву інформацію та пропонує співпрацювати з авторами, зокрема надавати їм навчальні посібники з правдивою інформацією щодо подій в Україні.

Як повідомляв НАШ раніше, у МОЗ заявили про 10 млн щеплень від ковід.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору