Ужгородка

Новини Закарпаття

Гончаренко про статус союзника США поза НАТО: Це наша короткострокова перспектива

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко заявив, що законопроект щодо прохання у США статус основного союзника поза НАТО – це короткострокова перспектива.

Свою думку він виразив у кулуарах парламенту, трансляцію вів телеканал НАШ.

“Ви маєте зрозуміти різницю. Статус основного союзника США поза НАТО надається президентом США, це офіційний статус, його мають 18 країн світу, таких як: Японія, Ізраїль, Південна Корея. Безпекова угода між двома міністерствами була закріплена ще 2016 року на п’ять років… Він називається статус основного союзника США поза НАТО, бо ми поки що не в НАТО. Це короткострокова перспектива отримати цей статус. Довгострокова перспектива – безумовно тільки НАТО. Ніякого протиріччя між цим не існує”, – зазначив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору