Ужгородка

Новини Закарпаття

Тандіт: Українці почали сприймати НАТО, як можливість отримати захист від РФ

Українці почали сприймати членство в НАТО, як можливість отримати захист від агресії Російської Федерації.

Таку думку висловила у прямому ефір НАШого телеканалу радник міністра внутрішніх справ, екс-радник голови СБУ Юрій Тандіт.

“Весною 2013 року соціологія показувала, що українці не хочуть вступати в НАТО. Українці сприймають НАТО, як можливість отримати захист від агресії Російської Федерації. Звичайно це велика організація і так швидко все не відбудеться, але в основному населення України зараз дивитися по-іншому на цю проблему. Я думаю, якщо вийти на вулиці у великих містах і буде велика вибірка, то більшість населення України будуть говорити, що вони зацікавленні у вступі України в НАТО”, – розповів Тандіт.

Також він зазначив, що те, що сталося після 2014 року – це не біда українців.

“Те, що відбулося після 2014 року – це не наша біда, це те, що з нами зробила сусідня держава. На початку картина була інша, але світова політика складається за іншими законами. Є певні шаблони, які склались навколо України і, на жаль, через те, що ми не вміємо себе підносити є певні факти як до нас ставляться західні держави”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору