Ужгородка

Новини Закарпаття

У США не розуміють логіки України щодо членства в НАТО, – нардеп Кравчук

У Сполучених Штатах Америки не розуміють логіки стосовно членства України в НАТО. 

Про це розповіла народний депутат від “Слуги народу” Євгенія Кравчук у кулуарах Верховної Ради, передає телеканал НАШ. 

“Уряд на рівні віцепрем’єр-міністр, на рівні міністра закордонних справ про це говорять, про це ведуть перемовини, кажучи, що нам це дуже важливо, і ми робимо все для того, щоб отримати ПДЧ і стати членом НАТО. Верховна Рада також має бути в цьому хорі. Ми не можемо якось сказати не ту ноту. Це не правильно з точки зору поваги до західних партнерів”, – сказала політик. 

Як наголосила нардеп, у Штатах не розуміють логіки України щодо членства в НАТО. 

“З того часу, як з’явилася інформація у пресі, мені пишуть дипломати зі Сполучених Штатів, у тому числі люди, які спілкуються з Конгресом про те, що “ми трохи не розуміємо вашої логіки”. Тобто ми хочемо в НАТО, чи цей статус”, – додала вона.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору