Ужгородка

Новини Закарпаття

Попов про Україну та НАТО: Росію не хочуть дратувати і про це домовились у Женеві

Росію не хочуть дратувати щодо вступу України в НАТО, і про це домовились президенти США Джо Байден та РФ Володимир Путін під час зустрічі у Женеві.

Таку думку висловив у прямому ефір НАШого телеканалу екс-нардеп, експерт Українського інституту майбутнього Ігор Попов.

“Росію дратувати не хочуть і в Женеві про це домовились між США та Росією, але про це говорити не можна”, – зазначив Попов.

За його словами, статус союзника США поза НАТО вже не цінний для України.

“Насправді статус союзника США поза НАТО пів року тому ще цінувався, але зараз після ситуації в Афганістані, коли цей статус ніяк не допоміг бідному афганському уряду, він уже не настільки цінний. Тому єдиний результат це було б загострення якесь ситуації з Росією, вона б зробила якісь чергові демарші, провела б якісь навчання біля кордону. Влада приводила б мобілізацію зусиль про те як цьому протидіяти, але це б не захистило Україну”, – сказав він.

Нагадаємо, що за проект постанови щодо статусу союзника США поза НАТО проголосували лише 24 народні депутати.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору