Ужгородка

Новини Закарпаття

Скорик: РНБО без жодних підстав вмикає санкції проти громадян України

Рада національної безпеки та оборони без жодних підстав вводить санкції проти громадян України, які перебувають на території держави та не переховуються.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу народний депутат від партії “ОПЗЖ” Микола Скорик.

“У нас всі органи, окрім Офісу президента та РНБО начебто не потрібні, тому що РНБО абсолютно без жодних підстав може вмикати санкції щодо громадян України, як перебувають на території, які нікуди не ховаються. Звідки з’явився інститут санкції взагалі? Бо Україна не могла дістатися тих громадян, організацій чи країн, які зробили шкоду Україні і проти них вводяться санкції. А коли санкції вводяться проти українських ЗМІ, громадян, які не переховуються, займаються бізнесом і ніхто не довів їх злочинну діяльність, то я вважаю, що це абсолютно неприпустимо”, – розповів Скорик.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору