Ужгородка

Новини Закарпаття

“Слуга народу” Швець вибачився перед телеканалом НАШ за висловлювання про зловживання законодавством

Народний депутат від “Слуги народу” Сергій Швець попросив вибачення у колективу телеканалу НАШ через висловлювання на засіданні Комітету з питань свободи слова про те, що канал зловживає законодавством. 

Про це йшлося в ефірі телеканалу НАШ. 

“Комітет прийняв рішення перенести розгляд цього питання на наступне засідання для того, щоб була можливість заслухати обидві сторони. Якщо з проблематикою телеканалу НАШ, в тому числі в юридичній площині, Комітет вже знайомий, то ми, звичайно, будемо більш наполягати на тому, щоб була аргументована позиція з боку профільного регулятора, тобто Національної ради з питань телебачення та радіомовлення”, – наголосив нардеп. 

За його словами, рішення стосовно тиску на канал буде ухвалюватись тільки після аргументації обох сторін. 

“Повірте мені, з огляду на практику з огляду на роботу нашого Комітету, воно (рішення – ред.) може бути жорстким. У нас насправді не так багато й інструментів у руках, як може здатися. Але ми звертаємося до правоохоронних органів, ми можемо звертатися до суду з тим, щоб відстоювати права журналістів, представників ЗМІ, якщо Комітет вважає їх порушеними. Ми можемо це робити як рішенням Комітету, і як народний депутат”, – сказав політик. 

Зокрема, Сергій Швець вибачився за свої висловлювання на засіданні Комітету стосовно того, що НАШ телеканал зловживає законодавством. 

“У нас все відбувається в режимі живої дискусії в рамках засідання Комітету. Зверніть увагу, що голова мене одразу поправив. І я визнав, що це невдалий вислів. Тому я ще раз перепрошую, як і у голови перепросив. Ще раз перепрошую за неточне формулювання. І перепрошую у колективу телеканалу НАШ”, – підкреслив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору