Ужгородка

Новини Закарпаття

Чорновіл: Зеленський, як перемовник, програє Путіну на кожному кроці

Президент України Володимир Зеленський, як перемовник програє російському президенту Володимиру Путіну на кожному кроці.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Тарас Чорновіл.

“Є дві переговорні сторони, можна як завгодно ставитись до Росії, але в даному випадку це переговорна сторона. Якщо та переговорна сторона сказала, що тема Криму не розглядається, а наша йде на переговори з цією передумовою, це означає, що фактично Росія дістає право трактувати на міжнародній арені це як легітимізацію анексії Криму. Тому, на мій погляд, поки не буде завойовано цієї тези, Зеленському не можна виходити на ці переговори”, – сказав Чорновіл.

Також він зазначив, що суть міжнародних перемовин – це не обіцяти ніколи того, що ти не зможеш виконати.

“Я вже не кажу про те, що як перемовник Зеленський програє Путіну на кожному кроці і ми досі пожинаємо оту закриту частину перегорів в Парижі”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору