Ужгородка

Новини Закарпаття

Молчанов про Нацраду: Всі розуміють блеф і подвійні стандарти

Всі розуміють, що у Нацради подвійні стандарти, тому перед тим як звертатись до інститутів, які розповідають про свободу слова, свободу людини, то потрібно впевнитись за свободу слова якої людини йде мова.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу журналіст Юрій Молчанов.

“Всі розуміють цей весь блеф і подвійні стандарти, тому коли ми апелюємо до інститутів, які нам всім розповідають про свободу слова, свободу особистості, про права людини, то ми забуваємо спитати права якої людини? Про свободу чийого слова йде мова?”, – сказав Молчанов.

Також він додав, що Україна перебільшує своє значення для США.

“Чи не здається нам, що ми надто перебільшуємо своє значення в очах заходу?  Вони не зайняті тим, що вдень та вночі займаються вивченням України і американські політики не прокидаються з думками про Україну. Ми побачили на прикладі Афганістану, що кожна країна займається протекцією своїх інтересів. Якщо Україна якимось чином вкладається в ті інтереси, які відповідають США, то їм плювати, що тут робить РНБО, як звати президента та прем’єр-міністра, їм головне, що виконуються поставлені задачі”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору