Ужгородка

Новини Закарпаття

Статус союзника США поза НАТО не дасть Україні ніяких гарантій безпеки, – нардеп Бондарєв

Статус союзника Сполучених Штатів Америки поза НАТО не дасть Україні ніяких гарантій безпеки. 

Таку думку висловив народний депутат від ВО “Батьківщина” Костянтин Бондарєв в ефірі телеканалу НАШ. 

“Є дві черги: одна стоїть, щоб вступити в НАТО, інша черга – двосторонні відносини між країнами та Сполученими Штатами поза блока НАТО. У нас у Конституції чітко визначено, що ми намагаємося прийти до НАТО. Коли людина починає стояти у двох чергах, так іноді буває, не отримує нічого. Тому що треба спочатку визначитися, куди ти стоїш, а потім рухайся. Інша річ, що дійсно, це безпека, але ні. Це відповідні відносини та механізми отримання військової допомоги. Але це не захист з боку інших партнерів”, – наголосив політик. 

Варто зазначити, що Верховна Рада провалила голосування за зверненням до Конгресу США про надання Україні статусу Основного союзника США поза НАТО.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору