Ужгородка

Новини Закарпаття

Василевська-Смаглюк: Не голосувала за цей цирк з статусом України як союзника США поза НАТО

Конгрес США не вирішує такі питання як надання Україні статусу союзника Сполучених Штатів Америки поза НАТО, тому немає сенсу голосувати за цей проект.

Про це розповіла у прямому ефірі НАШого телеканалу народний депутат від фракції “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк.

“Я зареєструвалась на позачерговій сесії і пішла, тому що брати участь в якомусь незрозумілому цирку вважала не потрібним. Я утримувалась від цього, тому що було пояснення нашого посла в США, була заява нашого міністра закордонних справ і ми в Конституції записали одне, а зараз ми будемо голосувати за інше і адресувати це Конгресу, коли Конгрес взагалі це не вирішує. Як на мене, то це дурня”, – розповіла нардеп.

Зазначимо, що Рада не підтримала проект постанови щодо статусу України як союзника США поза НАТО.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору