Ужгородка

Новини Закарпаття

Вступ України в НАТО – принципове питання, що має бути винесене на референдум, – Магомедов

Вступ України в НАТО є принциповим питанням, тому воно повинно виноситься на всеукраїнський референдум.

Таку думку висловив позафракційний народний депутат Муса Магомедов в ефірі телеканалу НАШ.

За його словами, Україна вступить в НАТО не раніше, ніж через років 10.

“Я сподіваюся, що вступимо ми в перебігу років 10, навряд чи це буде швидше. Я прихильник вступу в НАТО. Але я вважаю, що повинен бути референдум, тому що це питання принципове для всієї країни. Так було б правильно”, – сказав політик.

Варто зазначити, що Верховна Рада провалила голосування за зверненням до Конгресу США про надання Україні статусу Основного союзника США поза НАТО.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору