Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна продовжує ломитися в зачинені двері, хоча у неї немає ресурсів для вступу в ЄС і НАТО, – політолог

Україна не має ресурсів для вступу в Європейський Союз і НАТО.

Таку думку висловила політолог Олена Дяченко в ефірі телеканалу НАШ.

“У міжнародній політиці не існує критерію духовності, моральності, добра і зла. Це прямі відносини двох або декількох держав. Немає такої суверенної держави, яка буде всіх розрулювати і всіх приводити в якісь рамки. Існує та сама дилема безпеки. Чим більше держава піклується про свою безпеку, нарощує військовий потенціал, тим більше вона становить загрозу для інших, і тим більше інші держави бачать у ньому ту військову загрозу”, – зазначила політолог.

Крім цього, Олена акцентувала на тому, що Україна не має ресурсів ні для того, щоб вступити в Євросоюз, ні для того, щоб вступити в НАТО.

“Я не знаю, як можна без урахування законів логіки приходити до висновку, що якби ми були в НАТО, то тоді б Росія не напала. Реальна політика трохи інша, і вона говорить про те, що якщо держава заявляє якийсь свій національний інтерес, але у неї немає під це ресурсів, то її зовнішня політика під реалізацію цього інтересу буде провальною. Ми це бачимо і по напрямку в НАТО, і в ЄС. У нас немає ресурсів ні для того, щоб вступити в Євросоюз, ні для того, щоб вступити в НАТО”, – підсумувала вона.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору