Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік: Зустріч з Путіним дуже потрібна Зеленському – без неї про другий термін він може забути

Директор Українського інституту політики Руслан Бортнік в ефірі телеканалу НАШ заявив, що без зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, український президент Володимир Зеленський про другий термін на цій посаді “може забути”.

За його словами, Путіну не вигідна зустріч з українським президентом.

На питання, чи потрібна ця зустріч Зеленському, Бортнік відповів схвально:

“Дуже потрібна з декількох причин. Сама банальна причина — це дозволить демонструвати успіх в мирному врегулюванні (конфлікту на Донбасі, – ред.). Тема, по якій зараз глухий кут — трошки оживе зараз. Це гостра тема. Без нормалізації відносин, якщо не з Росією, то з Путіним, переобратися на другий термін Володимир Олександрович не зможе. Петро Порошенко вже намагався переобратися на другий термін без нормалізації відносин через те, що РФ контролює питання “війни й миру”.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору