Ужгородка

Новини Закарпаття

В ОБСЄ зафіксували понад 1500 порушень “тиші” на Донбасі

В Організації з безпеки і співробітництва в Європі розповіли про обстріли на Донбасі. З початку 7 вересня вони зафіксували понад 1500 порушень “режиму тиші”.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 8 вересня.

Найбільше порушень припинення вогню зафіксували в Донецькій області. Там сталося 1090 порушень, серед яких 1 вибух у повітрі.

При цьому, в ОБСЄ зазначають, що майже всі порушення сталися в районі н.п. Зернове. Там чули 1000 пострілів і серій з великокаліберних кулеметів.

В організації уточнюють, що на цій ділянці заборонено проводити навчання відповідно до рішення Тристоронньої контактної групи.

“Майже всі порушення режиму припинення вогню відбулися в районі на північному заході від н.п. Зернове, за оцінкою, в рамках навчань з бойовою стрільбою в зоні безпеки в порушення рішення Тристоронньої контактної групи (ТКГ) від 3 березня 2016 року, що забороняє проведення навчань з бойовою стрільбою в зоні безпеки”, – йдеться в повідомленні.

У Луганській області представники місії зафіксували 476 порушень режиму припинення вогню, в тому числі 47 вибухів. При цьому 1 вибух стався в повітрі, а 46 є невизначеного походження.

Всі порушення в Луганській області зафіксували в районі ділянки розведення в районі Золотого.

Як повідомляв НАШ раніше, частина шкіл на Прикарпатті з понеділка перейдуть на дистанційне навчання.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору