Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік розповів, чому ВР не проголосувала за постанову про статус України як союзника США

Директор Українського інституту політики Руслан Бортнік в ефірі телеканалу НАШ розповів про проект постанови про статус України як союзника США поза НАТО та за яких причин Верховна Рада його не підтримала.

Нагадаємо, 8 вересня Верховна Рада не підтримала проект постанови щодо статусу України як союзника США поза НАТО. “За” проголосувало лише 24 нардепи.

“Олексій Гончаренко оголошує ініціативу, збирає 153 підписи народних депутатів. Більшість з цих підписів – це “слуги народу”. Все це відбувається в травні – червні. Для американських партнерів це дуже незручна тема з двох причин: таке звернення з боку України перекладає на США відповідальність за інтеграцію України в НАТО й за надання більш широкої військової, політичної, фінансової допомоги. Вони сьогодні не готові це робити. Також Росія проти”, – розповів він.

Крім того, Бортнік висловив думку, що не голосувати за цю постанову доручили нардепи від Офісу президента:

“Мені здається, Офіс президента дав чітке доручення не голосувати за це звернення, оскільки розглядав його деструктивним з точки зору організації зустрічі з Путіним”.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору