Ужгородка

Новини Закарпаття

Корнійчук про “Північний потік-2”: Європа не хоче залежати від розбірок України й Росії

Політичний експерт Дмитро Корнійчук заявив, що країни Європейського Союзу побудували “Північний потік-2” для того, щоб не залежати від “труби, яка проходить через Україну”.

Свою думку він виразив у прямому ефірі телеканалу НАШ.

Темою розмови стала новина, що українська ГТС після 2024 року буде залежати від споживання Європою російського газу.

“Найлегше сказати, що у всіх наших проблемах винен Путін, але, на жаль, тарифи нам підіймає не Путін, тарифи нам підіймає наша влада. Я вважаю, що всі наші газові проблеми пов’язані з діями нашої влади, оскільки у нас є всі механізми й ресурси для того, щоб забезпечити людям нормальні тарифи”, – розповів він.

За його словами, у Європи були проблеми з постачання газу у 2009 році.

“Європа після січня 2009 року сказала: “Ми більше не хочемо залежати від ваших розбірок, тому ми домовляємося з росіянами й будуємо собі “Північний потік-1” й “Північний потік-2”. Їм глибоко плювати, що у нас тут буде відбуватися. Головне, щоб Європа більше не буде залежати від труби, яка проходить через Україну”, – додав Корнійчук.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору