Ужгородка

Новини Закарпаття

Арахамія про бійку в Раді: Тищенку та Леросу треба дати найжорсткіше покарання

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія закликав відсторонити нардепів Миколу Тищенка та Гео Лероса за бійку у Верховній Раді.

Про це він сказав журналістам в кулуарах парламенту.

“У нас є в Регламенті найжорсткіше покарання (заборона брати участь в 5 пленарних засіданнях через порушення депутатської етики та поведінки)… Це не стосується прізвища. Якби я бився, я б так само застосував таке правило проти себе. Це нормально. Коли всі будуть розуміти, що це – правило і воно непорушне, тоді вони будуть думати перед тим, як щось робити”, – сказав депутат.

Він зазначив, що буде агітувати колег голосувати за рішення про відсторонення Тищенка та Лероса від пленарних засідань.

“Битися в парламенті не дозволено.Коли є бійка, то я не буду особисто розбиратися. Нехай Верховна Рада визначиться. Звичайно, я не забороняв критику президента. Я що – хвора людина? Ні, звичайно. У нас свобода слова. Це наша основна цінність. Неправда, що його (Тищенка, – ред.) викликали до Офісу президента… Якщо зараз ми не створимо механізм превенції таких подій, то вони будуть битися через день. У нас, на жаль, є лише один механізм покарання депутата. Ми спробуємо це зробити. Це правильно. Я це пропоную, буду 100% голосувати за це та агітувати”, – додав Арахамія.

Нагадаємо, 9 вересня нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко накинувся на Гео Лероса, коли той виступав за трибуною. Все почалося все з того, що Лерос з трибуни заявив, що єдине, за чим потрібно звітувати в залі парламенту – тема зриву спецоперації по вагнерівцям. Після цього у грубій формі образив Зеленського і голову Офісу президента Андрія Єрмака.

Як повідомляв НАШ раніше, Бортнік розповів, чому ВР не проголосувала за постанову про статус України як союзника США.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору