Ужгородка

Новини Закарпаття

Гнатуш: “Нафтогаз” – це вже давно не Україна

Компанія “Нафтогаз” та наглядові ради – це вже давно не Україна, тому що за 30 років незалежності потрібно було сформувати проукраїнську групу, яка працювала б на користь Україні, а не іноземцям.

Таку думку висловив у прямому ефір НАШого телеканалу виконавчий директор асоціації теплокомуненерго України, експерт у сфері енергетики та ЖКГ Андрій Гнатуш.

“Ми можемо відмовитися від імпорту газу, трішки ще наростивши свої газові видобувні потужності. Але це не в інтересі тих, хто керує “Нафтогазом”. “Нафтогаз” – це давно вже не Україна, наглядові ради – це не Україна, не мають нічого проти американців чи росіян, оці люди, яких сюди позаводили, що одні, що інші, вони працюють на їхню користь. Біда України – це те, що протягом 30 років нашої незалежності ми  не сформували проукраїнську групу, якою б мали наситити наглядові ради”, – сказав Гнатуш.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору