Ужгородка

Новини Закарпаття

Крюкова про фракцію “Слуга народу”: Багато хто не планує плисти в цьому човні до кінця

Багато народних депутатів від фракції “Слуга народу” не планують вибудовувати свою політичну кар’єру в цій партії.

Таку думку висловила у прямому ефір НАШого телеканалу заступник головного редактора інтернет-видання “Страна.UA” Світлана Крюкова.

“Багато з депутатів “Слуги народу” є нашими джерелами. Вони розуміють, плануючи своє політичне майбутнє, що, можливо, в цьому човні їм не потрібно допливати до кінця. Тому вони намагаються хоч якісь містки вибудувати, а хтось щиро ненавидить все те, що відбувається всередині. Ви розумієте, що там є величезна кількість людей, які зараз заробляють дуже великі гроші на різних корупційних потоках, це ні для кого не секрет. Я знаю десятку конкретно розбагатівши депутатів”, – розповіла Крюкова.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору