Ужгородка

Новини Закарпаття

Крюкова: Тарифне питання вдарить по великій промисловості та бюджетній галузі

Із запуском “Північного потоку-2” тарифне питання вдарить по великій промисловості та бюджетній галузі.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого телеканалу заступник головного редактора інтернет-видання “Страна.UA” Світлана Крюкова.

“Тарифне питання найближчим часом торкнеться не населення, тобто населення на своїх платіжках відчує не так скоро, а от якраз великі промислові підприємства чи, наприклад, бюджетна сфера, вона в жаху. Багато з представників таких підприємств, з якими я спілкувалася, будуть влаштовувати фіктивну процедуру банкрутства своїх підприємств, тому що вони розуміють, що в цих позиціях та пропорціях вони не витягують історію”, – розповіла Крюкова.

Також вона додала, що із запуском “Північного потоку-2” проблема буде для великої промисловості, комунальної  та державної сфери.

Зазначимо, Bloomberg повідомляє, що з 1 жовтня “Газпром” хоче запустити “Північний потік-2”.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору