Ужгородка

Новини Закарпаття

Крюкова: Мы в тупике! Мы уже обрезали возможность прямого диалога с Россией по теме газа

Україна зайшла в глухий кут, обрізавши можливість прямого діалогу з Росією на тему газу.

Таку думку висловила заступник головного редактора інтернет-видання “Страна.UA” Світлана Крюкова в ефірі телеканалу НАШ.

“Ми в глухому куті вже зараз. Ми вже обрізали прямий діалог з Росією на тему газу. Всі планомірні дії на цю тему, так чи інакше, вони були від переговорів. Ви уявляєте собі в найближчій перспективі 2-3 років анонс новини, що завтра відбудеться зустріч Зеленського з Путіним на тему газу? Якщо така зустріч відбудеться, як і будь-яка двостороння зустріч, вона буде, в першу чергу, стосуватися мінських угод або тих, які пов’язані з деокупацію. Але точно не газу”, – зазначила Крюкова.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору