Ужгородка

Новини Закарпаття

Політтехнолог про побиття “слугами” своїх опонентів: Не поєднуються мозок і тіло депутата в одних координатах

Політтехнолог Тарас Загородній прокоментував побиття “слугою народу” Миколою Тищенка свого опонента Гео Лероса за критику в сторону президента Володимира Зеленського та голови ОП Андрія Єрмака. За його словами, в даній ситуації не поєднуються мозок і тіло депутата в одних координатах.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ. 

“Не суміщається тіло депутата “слуги народу” і мозок в одному місці та одних координатах. Лероса я періодично бачу у себе в Facebook. У нього там виходить і по Єрмаку, і по цьому. І ніхто про це не чує там. Тут прибігає тіло Тищенка. Я не розумію, як можна не мати мозку. І тепер усі знають, про що говорив Лерос – брудну цю лайку на адресу президента. Це ще раз показує, що в “слуга народу” падає планка”, – наголосив політтехнолог. 

Нагадаємо, 9 вересня нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко накинувся на свого опонента Гео Лероса, коли той виступав за трибуною. Все почалося все з заяви Лероса про те, що єдине, за чим потрібно звітувати в залі парламенту – тема зриву спецоперації по вагнерівцям. Після цього у грубій формі образив Зеленського і голову Офісу президента Андрія Єрмака.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору