Ужгородка

Новини Закарпаття

Степанов: Може бути сильне зростання захворюваності на COVID-19

В Україні може бути сильне зростання захворюваності на COVID-19, бо влада влітку скасувала більш жорсткі карантинні обмеження для населення.

Таку думку висловив у прямому ефір НАШого телеканалу екс-міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Виходячи з того, як ми дотримувались елементарних карантинних обмежень, які діють в усіх європейських країнах, де вакцинація на рівні 70%. Коли в липні та серпні навіть маски всі зняли, то ми практично не готувалися, тому, я  вважаю, що така “безпечність” може призвести до  достатньо поганих наслідків. В нас може бути дуже сильне та швидке зростання захворюваності”, – розповів Степанов.

Також він додав що кількість людей, які захворіли на коронавірус зростає з кожним днем.

“Якщо ви подивитесь минулого тижня та зараз, то це +1200 нових випадків, це 50%, це дуже багато.  Тому скасування всіх карантинних обмежень – це точно було не варто робити”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору