Ужгородка

Новини Закарпаття

Грановський про ігнорування Нацради засідання комітету ВРУ: Ви витираєте ноги об прапор України

Генеральний продюсер телеканалу НАШ Володимир Грановський прокоментував ігнорування Нацрадою з питань теле- і радіомовлення засідання Комітету ВР з питань свободи слова щодо тиску на НАШ канал. За його словами, таким чином регулятор просто витирає ноги об прапор України, ігноруючи вказівки парламенту.

“Сьогодні в таких умовах потрібно не канал “НАШ” захищати, а Конституцію і парламент. Якщо підзвітний орган ігнорує структуру, якій вона повинна бути підзвітною, ви уявляєте, що відбувається в державі? Вони не вважають за потрібне навіть”, – сказав генпродюсер телеканалу НАШ.

Грановський зазначив, що якщо в країні вже відбувається ігнорування парламенту, то стосовно телеканалу тим більше.

“Якщо ви не поважаєте або витираєте ноги, кажучи метафорично, про парламент, то вважайте, що ви витираєте ноги об український прапор. Якщо ви не приходили на засідання комітету, вважайте, що витираєте ноги об український прапор”, – підсумував він.

Нагадаємо, 8 вересня відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань свободи слова. Серед іншого підійматися питання систематичного тиску на телеканал НАШ. Однак Нацрада з питань теле- і радіомовлення проігнорувала запрошення Комітету і не прийшла на засідання. Так, Комітету довелося перенести розгляд даного питання на наступний раз.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору