Ужгородка

Новини Закарпаття

Грановський: Протягом багатьох років Україна втрачала роль транзитера газу – це було на наших очах

Україна протягом менше ніж 10 років втратила свою геополітичну перевагу транзитера газу на весь європейський континент з боку Російської Федерації.

Про це розповів генеральний продюсер телеканалу НАШ Володимир Грановський.

“Ми протягом досить короткого терміну, менше ніж 10 років, втратили свою геополітичну перевагу. Україна була монополістом транзиту газу на весь європейський континент з боку РФ. Потрібно було боротися за цю монополію не тільки своїм гонором і дурною поведінкою, а боротися, щоб робити найбільш привабливим транзит через Україну і не створювати проблеми, які б мотивували не тільки Росію, але і європейські країни підтримувати обхідні газопроводи, яких сьогодні три”, – сказав Грановський.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору