Ужгородка

Новини Закарпаття

Байден сказав Зеленському в США: “Їдь в Москву та домовляйся з Путіним”, – Грановський

Під час зустрічі президента Володимира Зеленського та президента США Джо Байдена, Зеленському сказали, що Україна отримає підтримку США,  якщо він домовиться з російським президентом Володимиром Путіним.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу генеральний продюсер телеканалу НАШ, політичний консультант Володимир Грановський.

“Я скажу вам таку річ, я цього не знаю, але скажу. Я виходжу з того, що саме це Зеленському сказав Байден у Вашингтоні. Байден сказав: “Містер Зеленський, їдьте в Москву, домовляйтеся з Путіним і тоді отримаєте від мене підтримку”. Але Зеленський ще не в Москві, бо порядок денний ще не сформований. Він туди поїде, в нього виходу не буде”, – розповів Грановський.

За його словами, на сьогодні команда президента не готова до предметного обговорювання двосторонніх відносин з Росією.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору