Ужгородка

Новини Закарпаття

РФ зацікавлена, щоб вирішити проблеми України без України, – політтехнолог

Політтехнолог Петро Охотін заявив, що Російська Федерація зробила безпрецедентний вчинок, коли міністра зовнішніх справ України Дмитра Кулебу внесла під санкційний список.

Свою думку він виразив у прямому ефірі телеканалу НАШ 10 вересня.

Темою розмови стала заява голови МЗС Дмитра Кулеби: Зеленському необхідно поговорити з Путіним.

“Це вже питання цього діалогу. Ми бачимо різні цілі України, Європи, США  та Російської Федерації. Кулеба входить у санкційний список осіб РФ. Російська Федерація зробила безпрецедентний вчинок, коли міністра зовнішніх справ країни, з якої є конфлікт, внесли під санкції. Це означає, що РФ зацікавлена в тому, щоб не вести прямого діалогу на рівні міністрів і намагатися вирішити питання України без України. Зрозуміло, що Україна на ц не хоче йти й ми маємо вимагати того, щоб Зеленський й Путін зустрілися”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору