Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков про Донбас: Ми повинні повернути ці території мирним шляхом

Для України життя кожного військовослужбовця та громадянина є цінним, тому повернення Донбасу можливе тільки мирним шляхом.

Про це розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час брифінгу 10 вересня.

“Українська армія бореться сьогодні за відновлення територіальної цілісності, за захист мирного населення, захист нашої землі і на сході держави і по кордонах. Українська армія застосовується сьогодні під час ООС, раніше під час АТО  і це не суперечить законодавству і, на щастя, вона не веде бойових дій на мирній території нашої держави”, – розповів Разумков.

Також він додав, що життя кожного військовослужбовця та громадянина цінне для України.

“Я думаю, що всі чули позицію і президента, і нашу, і Кабміну, і міжнародних партнерів те, що ми повинні повернути ці території мирним шляхом. Я не є настільки глибоким спеціалістом, я думаю, якщо запросити генералів, то вони в межах своїх можливостей зможуть про це розповісти, але об’єктивно, оборона наскільки глибоко розміщена і з нашої, і з їх сторони, що це можуть бути великі втрати. Життя кожного військовослужбовця, громадянина нашої держави для нас точно цінне, не впевнений, що таку саму логіку сповідають в РФ або в так званих ЛДНР, а для України – це так”, – зазначив він.

ляв НАШ раніше, Україна встановила новий добовий рекорд щеплень проти COVID-19.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору