Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков щодо закону про олігархів: ВР не зобов’язана чекати рішення Венеціанської комісії

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що Верховна Рада не має зобов’язання чекати на оцінку законопроекту від Венеціанської комісії.

Про це він сказав під час брифінгу 10 вересня.

“Якщо ми відправляємо той чи інший законопроєкт в Вениційську комісію немає зобов’язання у Верховної ради – це не регламентна процедура – чекати. Тобто нам не треба чекати висновку Вениційської комісії. Станом на сьогодні звернулись 4 опозиційні фракції – фактично всі фракції опозиційні, які були, вони звернулися з такою вимогою до голови Верховної ради. Також було звернення Людмили Денисової тому – так. Якщо ми говоримо про пропозиції Давида Георгійовича, то треба подивитися документ і вже коментувати”, – розповів він.

Нагадаємо, омбудсмен Людмила Денісова заявила, що законопроект №5599 про олігархів не відповідає Конституції. Вона закликала парламент направити законопроект для оцінки Венеціанською комісією.

Також 10 вересня Арахамія надіслав офіційного листа до голови парламенту, щоб не направити цей законопроект до Венеціанської комісії, а зробити це вже після другого читання.

Як повідомляв НАШ раніше, Разумков заявив, що Тищенко після нападу на Лероса підійшов до нього та вибачався.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору